כיצד בוחרים מאמן אישי, המתאים למגזר החרדי ?

מאמן אישי ועסקי למגזר החרדי בירושלים

איך מאמן אישי ועסקי יכול לעזור ללקוחות במגזר החרדי ? כיצד בוחרים מאמן אישי מתאים ?

המגזר החרדי הוא אחד הסקטורים הבולטים, העיקריים והמשפיעים ביותר בירושלים. נכון להיום, רבים במגזר החרדי, מצליחים לשלב בין אורח חיים דתי עלפי ההלכה, לבין פרנסה וניהול עסקים.

עם זאת, נוצר לעיתים חיכוך בין עולמות התורה והחול ומאמן אישי ועסקי, משמש כעין מתווך בין שני עולמות אלה.

מאמן אישי ועסקי במיוחד בשבילך

ציקי בן שחר הוא מאמן אישי ועסקי מוכח עם ניסיון של מעל 17 שנה בהתנהלות מול המגזר החרדי בירושלים. מלבד שירות דיסקרטי של business coach מיומן, ציקי בן שחר מאפשר גם לך להתייעץ עם personal coach בכל רגע נתון ולקבל כלים מעשיים להתנהלות נכונה יותר. המעורבות של קואצ'ר עולה בקנה אחד עם ההלכה היהודית ואין שום התנגשות בינה לבין תפיסת העולם החרדית שלך.

היתרונות של אימון אישי ועסקי

במגזר החרדי בירושלים מבינים כיום את היתרונות של אימון אישי ועסקי. מצד אחד, אימון אישי הוא תהליך שמכוון לסייע לאנשים מתפקדים להציב ולהשיג מטרות. מנגד, האימון העסקי עוזר להתגבר על מכשולים ולשמר מוטיבציה. שני ההיבטים הללו משפיעים לטובה על איכות החיים של גברים ונשים במגזר החרדי ומתאימים לכל מי שרוצה לגלות את החוזקות הפנימיות ולבנות מציאות חדשה.

בחירת מאמן אישי ועסקי למגזר החרדי

מובן שלא כל מאמן אישי ועסקי מתאים לצרכים של המגזר החרדי בירושלים. רצוי לתת עדיפות למאמן מנוסה ולאיש מקצוע שמכיר בחשיבות של שמירה על דיסקרטיות. בתוך כך, המאמן צריך להיות חבר באיגוד המאמן הישראלי ובעל דרגת מאמן בכיר לפחות. מאמן כזה יבין את נקודות ההשקה בין החיים האישיים והעסקיים ויעניק גם לאנשים במגזר החרדי הזדמנות להשיג את היעדים ואת המטרות שקבעו לעצמם.

מאמן אותך למטרה חדשה

ציקי בן שחר הוא Personal and business coaching מנוסה ומוסמך - וכדאי גם לך לתאם מולו פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. רק נותר להשאיר פרטים כאן ולפגוש מאמן אישי ועסקי למגזר החרדי בדיוק כמו שרצית.

ר