הדבר היחיד העומד בינך לבין המטרה שלך, הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על

"למה אתה לא יכול לעשות את זה" !! התקשר/י אלי עכשיו


 

מי אני

עשרות שנים, הייתי מעורה בעולם המחשוב וההייטק ועברתי בו את מירב המסלולים האפשריים. החל מפיתוח וניהול מערכות מידע ועד לשיווק, רכש וניהול בכיר. צברתי נסיון מקצועי ועסקי רב, בעבודה עם ארגונים ממשלתיים ומוסדיים ובחברות עסקיות.

במרוצת השנים, מצאתי את עצמי מתעניין יותר באנשים בהם נפגשתי במסגרת עבודתי.

בקשתי להבין, מה מניע אותם? מה מאתגר אותם? מדוע הם "תקועים" היכן שהם "תקועים"? מה מכבה אצלם את האנרגיות? או מה גורם להם להתרגש ?

חיפשתי דרך לשלב, בין הידע והניסיון שרכשתי בתחום המקצועי והעסקי, לבין היכולות שלי, להקשיב, לשאול, לגלות ולתמוך.

החלטתי ללמוד אימון אישי ומצאתי כי השילוב ביניהם, מרתק ובדרך כלל תוצאתי.


משנת 2003 אני מאמן אישי והעסקי ונפעם בכל פעם מחדש, מיכולתנו כבני אנוש, לחשוף כישרונות ויכולות אישיות, החבויים וממתינים בסבלנות לגילוי ברגע הנכון. השלמתי את לימודי ה NLP ברמת NLP Practitioner ומצאתי, כי יישום טכניקת NLP , בשילוב אימון אישי, יוצרים הזדמנויות נוספות להעצמה עצמית לי ולמתאמנים. 

האימון האישי, מאפשר למתאמנים, לגלות יכולות אישיות נסתרות, להגיע להישגים שנחשבו בלתי ניתנים להשגה, להבין מערכות יחסים מורכבות בעבודה ובחיים האישיים, לשנות דפוסים ותבניות התנהגותיות ולמצוא את הרצון הכוח והיכולת, להגשים חלומות. אימון אישי אינו תהליך טיפולי, אימון אישי, הוא תהליך של למידה, שינוי ,שותפות לדרך, לתמיכה ולהנעה לקראת עשייה והשגת יעדים.

 

 

תהליך האימון האישי, בא לגלות, לתחקר, ולהיזכר, הוא לא בא להגיד, לייעץ, או להוביל, הוא תהליך התפתחות אישית שלך, וכמאמן שלך, עלי להימנע מלהציע פתרונות , וכך אני עוזר לך לאמץ את שרירי ההתפתחות שלך ולמצוא את הפתרונות באופן עצמאי. כשהפתרון מגיע ממך, זה הפתרון הכי נכון לך.