מעוף,אנוש
צרו קשר
ּ

עשרות שנים, הייתי מעורה בעולם המחשוב וההייטק ועברתי בו את מרב המסלולים האפשריים. החל מפיתוח וניהול מערכות מידע ועד לשיווק, רכש וניהול בכיר. צברתי ניסיון מקצועי ועסקי רב, בעבודה עם ארגונים ממשלתיים ומוסדיים ובחברות עסקיות.

במרוצת השנים, מצאתי את עצמי מתעניין יותר באנשים בהם נפגשתי במסגרת עבודתי.

בקשתי להבין, מה מניע אותם? מה מאתגר אותם? מדוע הם תקועים היכן שהם תקועים? מה מכבה אצלם את האנרגיות? או מה גורם להם להתרגש?

כ 20 שנה, אני מאמן אישי ועסקי ונפעם בכל פעם מחדש, מיכולתנו כבני אנוש, לחשוף כישרונות ויכולות אישיות, החבויים וממתינים בסבלנות לגילוי ברגע הנכון. האימון האישי, מאפשר למתאמנים, לגלות יכולות אישיות נסתרות, להגיע להישגים שנחשבו בלתי ניתנים להשגה, להבין מערכות יחסים מורכבות בעבודה ובחיים האישיים, לשנות דפוסים ותבניות התנהגותיות ולמצוא את הרצון הכוח והיכולת, להגשים חלומות. אימון אישי אינו תהליך טיפולי, אימון אישי ויעוץ עסקי, הם תהליכים של למידה, שינוי ,שותפות לדרך, לתמיכה ולהנעה לקראת עשייה והשגת יעדים.

תכנית מעוף אנוש

בשנה האחרונה אני שותף בתכנית “מעוף-אנוש” אשר פורצת דרך לפיתוח יזמות עסקית ופותחה על-ידי העמותה במטרה לסייע למתמודדים עם פגיעה נפשית, שהינם יזמים באופיים, ומעוניינים להקים עסק עצמאי ולהתמודד עם האתגרים הכרוכים בתהליך הקמת עסק עצמאי.

התכנית מספקת ליווי עסקי ושיקומי בשני מסלולים מרכזיים: אישי וקבוצתי. מסלול הליווי האישי כולל תהליך קבלה, בניית תכנית שיקום אישית, גיבוש אופי הליווי ושיבוץ היזם בקורסים שונים ועוד.

התקשר/י עכשיו   054-6274149 

למעלה

השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

ּ