צרו קשר
ּ

מאמן לשיפור וחיזוק הביטחון העצמי שלך

מה הקשר בין ביטחון אישי, לביצועים בעבודה ? כיצד הביטחון האישי משפיע על התא המשפחתי ? כיצד ניתן לשפר ולחזק את הביטחון העצמי?

ביטחון אישי, הוא אחד הכלים החשובים שעומדים לרשות האדם בכל הנוגע להתנהלות חברתית, משפחתית וזוגית. אנשים עם ביטחון עצמי, משיגים בקלות יחסית מטרות שהם מציבים לעצמם, לעומת כאלה שסובלים מביטחון ודימוי עצמי נמוך. עם זאת, אפשר בהחלט, לשפר ולחזק את הביטחון העצמי, כאשר מיישמים טכניקות מתאימות של Personal and business coaching.

הביטחון שלך – האימון שלי

ציקי בן שחר, הוא מאמן אישי ועסקי בירושלים, בעל דרגת מאמן בכיר עם ניסיון של 17 שנים. הניסיון מאפשר לציקי בן שחר לתפקד מצד אחד כ-business coach, ובמקביל, לעזור לך להפנים עקרונות הבאים לידי ביטוי ב personal coach וכך, לשפר את הביטחון העצמי.

החשיבות של שיפור וחיזוק הביטחון העצמי

ביטחון אישי, משפר את הביצועים בעבודה, בקשרים עם בני משפחה וחברים, מחזק יכולות אסרטיביות ומסייע בבניית קשרים טובים. שווה להשקיע בשיפור הביטחון העצמי כי התועלת מובטחת, ומשפיע באופן ברור על מערכות יחסים, זוגיות, קשרי עבודה ועל מה שקורה בתוך המשפחה והבית. ביטחון אישי מחוזק עוזר להתמודד עם מחלוקות, מסייע להתגבר על רגעי משבר ומשמש מצפן, גם בתקופות סוערות של חוסר ודאות. הביטחון העצמי, הוא עוגן לאיכות חיים וזאת סיבה מספיק טובה לחזק ולשפר אותו.

איך קואצ'רים עוזרים לשפר ולחזק את הביטחון האישי ?

היתרון של קואצ'ר בא לידי ביטוי, בעבודה על עוגני החוזקה שלך, המניעות את הביטחון העצמי. המפתח הוא לבנות תהליך של אימון אישי, שאינו תהליך טיפולי, אלא בחירה במטרה או מטרות שהמתאמן רוצה להשיג. הליווי הצמוד, מהווה מקפצה עבור הביטחון האישי ומוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך.

גם לך מגיע להתייעץ עם מאמן אישי, לשיפור וחיזוק הביטחון האישי.

ציקי בן שחר יקנה לך כלים מעשיים, לשיפור הביטחון האישי וילווה אותך בתהליך, עד להצלחה והשגת המטרות שביקשת להשיג.

נותר לך רק לחייג למספר 054-6274149 ולתאם פגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום עם מאמן לשיפור וחיזוק הביטחון האישי.

למעלה

השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

ּ