מאמן אישי ועסקי בירושלים למגזר החרדי
צרו קשר

  ּ

  מאמן אישי ועסקי למגזר החרדי בירושלים

  כיצד בוחרים מאמן אישי, המתאים למגזר החרדי ?

  המגזר החרדי, הוא אחד הסקטורים הבולטים, העיקריים והמשפיעים ביותר בירושלים. נכון להיום, רבים במגזר החרדי, מצליחים לשלב בין אורח חיים דתי על פי ההלכה, לבין פרנסה וניהול עסקים.

  עם זאת, נוצר לעתים חיכוך בין עולמות התורה והחול, והמאמן האישי, משמש כעין מתווך בין שני עולמות אלה.

  Coaching היא אחת הדרכים הממוקדות והאפקטיביות ביותר לקידום איכות החיים והמימוש העצמי. תהליך האימון, מאפשר התבוננות פנימית המאפשרת למתאמן, להתמודד ולעצב באופן יצירתי את ההווה והעתיד שלו, תוך פיתוח מנהיגות אישית ורכישת הרגלים שעוזרים להצלחה והגשמה עצמית.

  בעשור האחרון בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והדיגיטלית, התווספו לשוק העבודה, מגוון רחב מאוד של מקצועות נדרשים. יותר ויותר צעירים ואנשים, הנמצאים בנקודת בחירה מקצועית, תעסוקתית בחייהם, מגיעים לתהליכי אימון על מנת למצוא את המקום המתאים להם להגשמת כישוריהם ויכולותיהם בחברה ובעבודה.

  ציקי בן שחר, הוא מאמן אישי ועסקי, בעל ניסיון של 20 שנה בהתנהלות מול המגזר החרדי בירושלים. השירות דיסקרטי  business coach , ומאפשר לך להתייעץ אתו בכל רגע נתון ולקבל כלים מעשיים להתנהלות אישית ועסקית נכונה יותר. המעורבות של מאמן מנוסה, עולה בקנה אחד עם ההלכה היהודית ואין התנגשות בינה לבין תפיסת העולם החרדית שלך.

  מה הם היתרונות של אימון אישי ועסקי ?

  במגזר החרדי בירושלים מבינים כיום את היתרונות של אימון אישי ועסקי. מצד אחד, אימון אישי הוא תהליך שמכוון לסייע לאנשים מתפקדים להציב ולהשיג מטרות, ומנגד, האימון העסקי המשלב בתוכו גם אימון אישי, עוזר להתגבר על מכשולים ולשמר מוטיבציה. שני ההיבטים הללו משפיעים לטובה על איכות החיים של גברים ונשים במגזר החרדי ומתאימים לכל מי שרוצה לגלות את החוזקות הפנימיות שלו ולבנות מציאות חדשה.

  בחירת מאמן אישי ועסקי למגזר החרדי

  מובן שלא כל מאמן אישי ועסקי מתאים לצרכים של המגזר החרדי בירושלים. לציקי בן שחר, יש עדיפות כמאמן מנוסה במגזר החרדי, חבר באיגוד המאמנים הישראלי ובעל דרגת מאמן בכיר,  כזה שיבין את נקודות ההשקה בין החיים האישיים והעסקיים ויעניק גם לאנשים במגזר החרדי, הזדמנות להשיג את היעדים ואת המטרות שקבעו לעצמם.

  מאמן אותך למטרה חדשה

  ציקי בן שחר הוא Personal and business coaching מנוסה ומוסמך – התקשר עכשיו ותאם אתו פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. השאר פרטים כאן או התקשר ל  054-6274149 ולפגוש מאמן אישי ועסקי למגזר החרדי בדיוק כמו שרצית.

  למעלה

  השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

   ּ