צרו קשר
ּ

אימון אישי

לעתים קרובות מדי,אנחנו לא מרוצים מההתנהלות שלנו במסע החיים.

איננו מרוצים מההתקדמות בקריירה, ממערכות היחסים שלנו עם קולגות ומנהלים בעבודה, בקשר עם בן או בת הזוג, הילדים, המשפחה המורחבת, או מההתפתחות האישית שלנו.

אנחנו מרגישים ומודעים לכך, כי דבר מה בחיינו תקוע ולא ברור ומונע מאתנו להעריך את מה שיש ולחתור לעתיד מספק יותר.

אם זו הרגשתכם ואתם נמצאים בצומת דרכים זו,  צרו קשר עם ציקי בן שחר – מאמן אישי ועסקי בירושלים בעל ניסיון רב שנים.

יחד נתחיל בתהליך אימון אישי, תהליך שיציף את הקשיים להשגת האתגרים השונים בחייכם ויעזור לכם להבין, מהן החוזקות שיובילו אתכם קדימה ומהן נקודות החולשה, שמונעות מכם לעשות את הצעדים הנחוצים.

בוחרים להשקיע בחיים טובים יותר

האימון האישי נוגע בתחומי חיים רבים. הוא מסייע לנו בהכרת המציאות בה אנו נמצאים, מאפשר לנו לזהות את המעצורים בחיינו ועוזר לנו להתמודד עמם בצורה בריאה, בסביבה תומכת וקשובה לצרכים שלנו. תהליך האימון האישי, מאפשר לכל אחד מאיתנו, לחלום, להעז, להתרגש ולהחליט על המטרות שיובילו לשינוי ולבצע. 

כל מה שנדרש מכם, זו מחויבות ורצון לעשות שינוי בחייכם. המשימה אינה פשוטה, אך בליווי נכון ומקצועי של ציקי בן שחר, מאמן אישי ועסקי בכיר בירושלים, הדרך תהיה ברורה יותר וממוקדת מטרה. אין כל סיבה ממשית לחשוש,  יחד נוכל לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם ונהפוך את הרצוי למצוי. זהו למעשה טיבו של האימון האישי, מסע משותף לכם ולמאמן האישי שלכם אשר נועד לסייע בהשגת מטרות שונות כמו שיפור במצב הכלכלי, בחירת קריירה חדשה, שיפור יחסים בין אישיים בבית או בעבודה, התמודדות עם דחיינות וכמובן, בניית בטחון עצמי, הערכה עצמית ואסרטיביות.

כיצד מתמודדים עם ההווה, מתוך מחשבה על העתיד?

חלק בלתי נפרד מן האימון האישי, יכלול התמקדות בהתמודדות עם קשיים עמם אתם נאלצים להתמודד בהווה, החל מרגשות שליליים ועד לדפוסי התנהגות, שמונעים מכם להגשים את מטרותיכם.

יחד איתי, תוכלו ללמוד כיצד ניתן יהיה להתמודד בצורה יעילה, עם הקשיים הנוכחיים כרגע בחייכם, תוך הצבת מטרות לעתיד רצוי וסלילת הדרך אליהן.

זה הרגע לעשות את הבחירה האמיצה ולהקשיב לצרכים האישיים שלכם, לאמץ אותם ולצאת לדרך שתספק לכם את המענה המתאים. התקשר/י עכשיו   054-6274149 

למעלה

השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

ּ