צרו קשר

  ּ

  אימון אישי ועסקי למגזר החרדי

  אימון אישי ועסקי, נועד לסייע לאנשים ולבעלי עסקים רבים, ברכישת כלים ומיומנויות אישיות ועסקיות, שיעזרו להם לשנות את צורת החשיבה ודפוסי התנהלות, שמונעים מהם להתפתח בכל תחומי החיים.

  אימון זה חיוני בעבור רבים, כך גם בעבור המגזר החרדי, המהווה חלק נכבד ומשפיע באזור ירושלים. ציקי בן שחר, מאמן אישי ועסקי בירושלים, עם ניסיון של עשרות שנים, ישמח לבוא לעזרתכם ולסייע בכל דרך אפשרית, להביא לצמיחה ושגשוג בעסק שלכם, בדרכים המשלבות את אמונתו ועקרונותיו של הציבור החרדי.

  אימון והדרכה לפיתוח מקצועי

  אימון עסקי מוצלח ויעיל ,יתמקד לא רק בהיבטיו השונים של העסק,

  אלא יגע גם לתחום האימון האישי, אשר נועד לסייע לבעל העסק לצמוח לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מבחינה אישית.

  כשמדובר על אימון עסקי למגזר החרדי, חשוב להבין כי תהליך האימון האישי והעסקי,

  דורש מיומנויות הקשבה מיוחדות, לצד הבנה מעמיקה של תפיסת העולם החרדית

  ואדפטציה שלו לעולם העסקים.

  שילוב מיוחד זה מעניק לאנשים רבים את ההזדמנות להרוויח מתהליך שמצד אחד מסייע בהצבת מטרות והשגתן, ומצד שני עוזר להתגבר על קשיים ומכשולים רבים,

  תוך שמירה על מוטיבציה גבוהה להצלחה בעתיד. בשורה התחתונה, אימון ייחודי שמיועד לציבור החרדי, יתמקד בגילוי החוזקות האישיות של כל אדם וכל עסק ושימוש בהם לבניית מודל עסקי ואישי משגשג, אשר עולה בקנה אחד עם תפיסת העולם החרדית.

  שגשוג עסקי לצד שמירה על ערכים

  ציקי בן שחר, הוא מאמן אישי ועסקי בכיר בירושלים, אשר נעזר בשיטה ייחודית בעת אימון אישי ועסקי בקרב אנשים במגזר החרדי, מתוך גישה המסתמכת על המקורות היהודיים ופרשנויות רבנים מובילים.

  גישתו משלבת בין בחינה פיננסית של העסק לבין ערכים יהודיים אשר מכתיבים התנהלות מוסרית נאותה.

  אימון ייחודי זה, יאפשר לכם להכיר לעומק את עולם העסקים המודרני בו אתם מעוניינים לקחת חלק, ואף יעניק לכם את הכלים הנחוצים, לשם שמירה על צביון יהודי והערכים החשובים לכם גם בהתנהלות עסקית מגוונת בענפים שונים.

  למעלה

  השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

   ּ